Lietojot mūsu vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. uzzināt vairāk

Kāpēc Tina Primum?

Tina Primum apģērbs ir elegants un par pieņemamām cenām.

Tina Primum elegants sieviešu apģērbs, kurš izceļ sievieti no pūļa nevis ar kliedzošām krāsām un savādām formām, bet ar savu izredzētību. Sieviete apģērbā no Tina Primum ir romantiska un noslēpumaina, seksīga un pašpārliecināta jebkuros apstākļos.

Tina Primum izstrādāta apģērba zīmols tika dibināts 2012.gadā. Apģērba modeļus rada personīgā dizaina studija katram gadalaikam saskaņā ar jaunākajām tendencēm modes pasaulē.

Moderns dizains, nevainojama kvalitāte un pieņemama cena padarīja Tina Primum par ieguvumu jebkurai sievietei, kura vēlas klasiskā apģērbā izskatīties grezni un pievilcīgi(seksīgi, valdzinoši), netērējot ārkārtīgas naudas summas, bet tai laikā neupurējot kvalitāti. Zīmola galvenais mērķis ir: iekarot katras klientes mīlestību un uzticību ilgākam laikam.

Tina Primum apģērbs – augstas kvalitātes standarts.

Tāpēc primārais uzdevums ir atbilstība augstas kvalitātes standartiem. Katru izstrādājumu šuj personīgā ražotnē augsti kvalificēti drēbnieki.

Tina Primum zīmols laiž klajā līdz 30 jaunu modeļu mēnesī limitētās sērijās, kas sniedz pārliecību klientiem, ka tie nesatiks savā pilsētā citu dāmu tieši tādā pašā tērpā.

Uzzināt, vai Jūsu pilsētā tiek pārstāvēts Tina Primum zīmols, ja vēl nē, tad Jūs varat piedāvāt Jūsu klientēm rast jaunu veidolu. Turklāt cenu politika atšķiras no daudziem dizaineru zīmola pārmērīgiem pieprasījumiem.